0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Johan Elmanderden Çarpıcı Açıklama Geldi!

  Galatasaray’ın daha önceki golcülerinden Johan Elmander, futbolu vazgeçtikten sonra güç günler yaşadığına söyledi. 2011-2013 seneleri arasında Sarı-Kırmızılı formayı giyen Elmander hırsıyla taraftarların gönlünde taht kurmuştu.
  Johan Elmanderden Çarpıcı Açıklama Geldi!

  Johan Elmanderden Çarpıcı Açıklama Geldi, Galatasaray’ın daha önceki golcülerinden Johan Elmander, futbolu vazgeçtikten sonra güç günler yaşadığına söyledi. Ülkesinde ‘Son düdükten sonra yaşam’ programına katılan İsveçli daha önceki futbolcu, “Futbolu vazgeçtikten sonra her şey çok güçtü. Her şeye acilen öfkeleniyordum. Konuttan çıkmıyordum, çıkmak istemiyordum. Saatlerce boş duvarlara bakıp duruyordum. Yaşamın bir emeli yoktu. Bunalıma girmiştim ve bir tasarım yoktu. Şimdi yeni bir hayalim var ve farkı oluşturan buydu” dedi.

  2011-2013 yılları arasında Sarı-Kırmızılı formayı giyen Elmander, hırsıyla taraftarların gönlünde taht kurmuştu. Galatasaray formasıyla iki sezonda toplam 60 resmi maça çıkan Elmander, 17 gole imza atmıştı.

  Haberin daima en güncelini iddaalobisi.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Yaptığımız banko kuponları, iddaa tahminlerini ve spor toto tahminleri ile sizde daha fazla kazanabilirsiniz.

  Tarihinde yayınlanan diğer iddaa tahminine de bakmayı unutmayın.
  Site İçi Yorumlar