0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 16-11-2019

    • 17-11-2019

    • 18-11-2019

    • 19-11-2019

    • 20-11-2019

    • 21-11-2019

    • 22-11-2019

    • 23-11-2019

    • 24-11-2019

    • 25-11-2019

    • 26-11-2019

    • 27-11-2019

    • 28-11-2019

    • 29-11-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • Vila Nova1
    • Guarani1
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Botafogo SP0
    • Sport2
    A Ligi
    • 3
    • A Ligi
    • 03:00
    • Dep. Tolima1
    • Atl. Nacional0
    • 3
    • A Ligi
    • 04:30
    • Cali1
    • Santa Fe0
    03:00
    • Cúcuta
    • Junior
    • 3
    • A Ligi
    • 03:00
    • Cúcuta
    • Junior
    • 3
    • A Ligi
    • 04:30
    • América
    • Petrolera
    Serie A
    • 3
    • Serie A
    • 03:30
    • Flamengo4
    • Vasco4
    W-Ligi
    • 3
    • W-Ligi
    • 11:30
    • Wanderers2
    • Adelaide1
    Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 13:30
    • Myanmar4
    • Tacikistan3
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:00
    • Turkmenistan3
    • Kuzey Kore1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:00
    • Maldives1
    • Filipinler2
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:18
    • Kırgızistan0
    • Japonya2
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:00
    • Özbekistan2
    • Suudi Arab.3
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:00
    • Hong Kong0
    • Bahrain0
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:45
    • Malezya2
    • Tayland1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 16:00
    • Lübnan0
    • Güney Kore0
    16:00
    • Vietnam
    • BAE
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 16:00
    • Vietnam1
    • BAE0
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Afghanistan1
    • Hindistan1
    17:00
    • Suriye
    • Çin
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Suriye2
    • Çin1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 18:00
    • Oman4
    • Bangladeş1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 18:00
    • Yemen1
    • Filistin0
    17:00
    • Iraq
    • İran
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Iraq2
    • İran1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 19:00
    • Jordan0
    • Avustralya1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 19:00
    • Kuveyt9
    • Chinese Taipeh0
    Lig 1
    • 3
    • Lig 1
    • 11:30
    • Persebaya3
    • PSM2
    Avrupa U21 Şampiyonası
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 15:00
    • Ermenistan U210
    • İrlanda U211
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 17:00
    • Azerbaycan U211
    • Lihtenştayn U20
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 19:30
    • Litvanya U211
    • HırvatistanU213
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 20:00
    • Çekya U216
    • San Marino U210
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:05
    • İsrail U210
    • Karadağ U210
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:00
    • Cebelitarık U20
    • Hollanda U216
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:00
    • Romanya U214
    • Finlandiya U211
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:45
    • İspanya U212
    • Makedonya U210
    U20 Elit Lig
    • 3
    • U20 Elit Lig
    • 18:00
    • Portekiz U200
    • İngiltere U204
    • 3
    • U20 Elit Lig
    • 18:00
    • Polonya U205
    • İsviçre U201
    Kupa
    • 3
    • Kupa
    • 19:00
    • Pohronie0
    • Zlaté Moravce1
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Bulgaristan0
    • Paraguay1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:30
    • Katar2
    • Singapore0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Ukrayna1
    • Estonya0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:45
    • İrlanda Cum.0
    • New Zealand0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Ekvador
    • Trinidad
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:30
    • Cambodia
    • Moğolistan
    Euro Elemeler
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 20:00
    • Türkiye0
    • İzlanda0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • İngiltere1
    • Karadağ0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Çekya0
    • Kosova0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Sırbistan1
    • Lüksemburg0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Portekiz1
    • Litvanya0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Fransa0
    • Moldova1
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Arnavutluk1
    • Andorra1
    U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mısır U232
    • Kamerun U231
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mali U230
    • Gana U232
    Arjantin Kupası
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 23:00
    • Córdoba SdE
    • Lanús
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 03:10
    • River Plate
    • Est Caseros
    CONCACAF Uluslar Ligi
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:30
    • Curaçao
    • Kosta Rika
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 04:00
    • Martinique
    • Honduras
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 22:00
    • St. Kitts0
    • Grenada0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 23:00
    • Turks & Caicos0
    • Sint Maarten0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:00
    • Belize
    • French Guyana
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 03:00
    • Bahamas
    • British VI
    Copa Santa Fe
    • 3
    • Copa Santa Fe
    • 02:45
    • Las Parejas2
    • Centr Córdoba0
    Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Cezayir1
    • Zambiya0
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Mozambique2
    • Rwanda0
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Mısır1
    • Kenya1
    19:00
    • Togo
    • Komorlar
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Togo
    • Komorlar
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • D. Kongo0
    • Gabon0
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Gana1
    • Güney Afrika0
    22:00
    • Mali
    • Gine
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Mali0
    • Gine0
    Copa Verde
    • 3
    • Copa Verde
    • 03:00
    • Cuiabá
    • Paysandu
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Suchitepéquez3
    • Quiché0
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:00
    • Sansare0
    • Achuapa2
    U21 Milli Takım Hazırlık
    • 3
    • U21 Milli Takım Hazırlık
    • 20:30
    • Portekiz U210
    • Slovenya U210
    U17 Dünya Kupası
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 22:30
    • Meksika U170
    • Hollanda U170
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 02:00
    • Fransa U17
    • Brezilya U17
    Ascenso MX
    • 3
    • Ascenso MX
    • 04:00
    • Celaya1
    • Tampico0
    • 3
    • Ascenso MX
    • 06:00
    • Mineros2
    • Atlante1
    • 3
    • Ascenso MX
    • 04:00
    • Zacatepec
    • Leones
    U19 Milli Takım Hazırlık
    • 3
    • U19 Milli Takım Hazırlık
    • 21:00
    • Hollanda U193
    • Çekya U193
    UEFA U19 Şampiyonası
    • 3
    • UEFA U19 Şampiyonası
    • 15:00
    • İsviçre U192
    • İrlanda U191
    • 3
    • UEFA U19 Şampiyonası
    • 15:00
    • Avusturya U1914
    • Cebelitarık U10
    Venezuela Kupası
    • 3
    • Venezuela Kupası
    • 02:00
    • Zamora2
    • Puerto Cabello1
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • FC Emmen
    • Osnabrück
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Duisburg2
    • De Graafschap1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • F. Sittard
    • Helmond
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Dresden0
    • Chemnitz2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Zürich3
    • Vaduz3
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Unterhaching
    • Regensburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Bayern II
    • Augsburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Karlsruhe
    • Aarau
    17:00
    • Viking
    • Start
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Viking1
    • Start1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Bochum2
    • Viktoria Köln2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:30
    • Omonia
    • Nea Salamis
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Freiburg
    • St. Gallen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Vorwärts
    • St. Pölten
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Mattersburg4
    • Juniors OÖ2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Heidenheim
    • Würzburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:30
    • Fortuna II
    • Münster
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Kalsdorf
    • Kapfenberg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 21:00
    • Liefering3
    • Vöcklamarkt0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:00
    • Racing Ferrol
    • Sevilla
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:00
    • Valladolid1
    • Gaz Metan0