0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 19-11-2019

    • 20-11-2019

    • 21-11-2019

    • 22-11-2019

    • 23-11-2019

    • 24-11-2019

    • 25-11-2019

    • 26-11-2019

    • 27-11-2019

    • 28-11-2019

    • 29-11-2019

    • 30-11-2019

    • 01-12-2019

    • 02-12-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    B Ligi
    • 3
    • B Ligi
    • 00:00
    • Ñublense
    • Barnechea
    • 3
    • B Ligi
    • 18:30
    • Temuco
    • San Felipe
    • 3
    • B Ligi
    • 21:00
    • Wanderers
    • San Luis
    • 3
    • B Ligi
    • 23:00
    • Cobreloa
    • Santa Cruz
    • 3
    • B Ligi
    • 23:00
    • Morning
    • Rangers
    Premier Lig Serie A
    • 3
    • Premier Lig Serie A
    • 00:00
    • Orizaba3
    • Reboceros0
    • 3
    • Premier Lig Serie A
    • 01:00
    • Cafetaleros2
    • San Luis II2
    • 3
    • Premier Lig Serie A
    • 04:00
    • Marina0
    • Pioneros4
    • 3
    • Premier Lig Serie A
    • 04:00
    • Tepatitlán2
    • Atl. Saltillo1
    Primera Nacional
    • 3
    • Primera Nacional
    • 00:00
    • Agropecuario1
    • Estudiantes RC2
    • 3
    • Primera Nacional
    • 01:10
    • Rafaela1
    • Sarmiento1
    • 3
    • Primera Nacional
    • 23:30
    • Gim Mendoza
    • Instituto
    • 3
    • Primera Nacional
    • 01:15
    • Tigre
    • Brown Adrogué
    • 3
    • Primera Nacional
    • 03:15
    • Temperley
    • Independiente
    Serie A
    • 3
    • Serie A
    • 01:00
    • Fluminense1
    • Atl Mineiro1
    • 3
    • Serie A
    • 22:00
    • Grêmio
    • Flamengo
    • 3
    • Serie A
    • 22:00
    • Bahia
    • Palmeiras
    • 3
    • Serie A
    • 00:00
    • Corinthians
    • Internacional
    • 3
    • Serie A
    • 00:00
    • Chapecoense
    • Ceará
    • 3
    • Serie A
    • 00:00
    • Paranaense
    • Botafogo
    01:00
    • Fortaleza
    • CSA
    • 3
    • Serie A
    • 01:00
    • Fortaleza
    • CSA
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 01:00
    • Londrina1
    • Botafogo SP1
    • 3
    • Serie B
    • 22:00
    • São Bento
    • Brasil Pelotas
    • 3
    • Serie B
    • 22:00
    • Sport
    • Vila Nova
    • 3
    • Serie B
    • 00:30
    • Figueirense
    • Cuiabá
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 01:45
    • Acad. Cantolao0
    • CA Mannucci1
    • 3
    • Premier Lig
    • 04:00
    • Boys2
    • Binacional1
    • 3
    • Premier Lig
    • 19:00
    • Sp. Cristal
    • Alianza Univ
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Dep. Municipal
    • Uni San Martín
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:30
    • UTC Cajamarca
    • Universitario
    • 3
    • Premier Lig
    • 02:30
    • César Vallejo
    • Melgar
    LPF
    • 3
    • LPF
    • 02:00
    • San Francisco0
    • Universitario0
    • 3
    • LPF
    • 02:00
    • San Miguelito1
    • Independiente0
    Ascenso MX
    • 3
    • Ascenso MX
    • 02:00
    • Atlante2
    • Mineros0
    • 3
    • Ascenso MX
    • 05:00
    • Tampico0
    • Celaya0
    • 3
    • Ascenso MX
    • 21:00
    • Leones
    • Zacatepec
    CONCACAF Uluslar Ligi
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:00
    • St. Lucia1
    • Dominik0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 03:30
    • Cayman Adaları1
    • Virgin Adaları0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 04:00
    • Guatemala5
    • Puerto Rico0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 06:00
    • El Salvador1
    • Montserrat0
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 23:00
    • Bonaire
    • Bahamas
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 01:00
    • French Guyana
    • St. Kitts
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:00
    • Kosta Rika
    • Haiti
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:00
    • Guadeloupe
    • Turks & Caicos
    03:00
    • Grenada
    • Belize
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 03:00
    • Grenada
    • Belize
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 04:00
    • Honduras
    • Trinidad
    Ulusal Gençlik Ligi
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 02:30
    • Canberra Utd1
    • Mariners3
    • 3
    • Ulusal Gençlik Ligi
    • 05:30
    • Perth Glory0
    • Adelaide Utd3
    B Ligi
    • 3
    • B Ligi
    • 03:00
    • Tigres0
    • Pereira5
    • 3
    • B Ligi
    • 03:00
    • Quindío3
    • Cortuluá3
    Premiership
    • 3
    • Premiership
    • 04:00
    • Wellington2
    • Wellington2
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 05:00
    • Saprissa0
    • Grecia2
    Japonya Ligi
    • 3
    • Japonya Ligi
    • 07:00
    • Maruyasu2
    • Matsue City1
    Japonya 3. Ligi
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Vanraure2
    • Toyama0
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Blaublitz3
    • Gamba U230
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Parceiro1
    • Azul Claro0
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Fujieda0
    • Cerezo U231
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Gainare1
    • Fukushima2
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 07:00
    • Kamatamare1
    • Sagamihara0
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 08:00
    • Tokyo U232
    • YSCC0
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 13:00
    • ThespaKusatsu
    • Giravanz
    • 3
    • Japonya 3. Ligi
    • 13:00
    • Kumamoto
    • Grulla Morioka
    A Lig
    • 3
    • A Lig
    • 08:00
    • Brisbane4
    • Melbourne City3
    • 3
    • A Lig
    • 10:30
    • Sydney0
    • Mel Victory0
    W-Ligi
    • 3
    • W-Ligi
    • 08:00
    • Sydney3
    • Victory0
    • 3
    • W-Ligi
    • 08:00
    • Canberra2
    • Perth Glory0
    • 3
    • W-Ligi
    • 10:00
    • Newcastle0
    • Melbourne City1
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 12:00
    • Concordia
    • Mioveni
    • 3
    • 2. Lig
    • 13:00
    • Argeș
    • Petrolul 52
    • 3
    • 2. Lig
    • 15:00
    • Metaloglobus
    • UTA
    • 3
    • 2. Lig
    • 17:30
    • Turris-Olt. TM
    • U Cluj
    FNL
    12:00
    • Yenisey
    • Tom'
    • 3
    • FNL
    • 12:00
    • Yenisey
    • Tom'
    • 3
    • FNL
    • 13:00
    • Tekstilshchik
    • Neftekhimik
    • 3
    • FNL
    • 13:30
    • Spartak M II
    • Luch
    • 3
    • FNL
    • 14:00
    • Avangard K
    • Shinnik
    15:00
    • Mordovia
    • Fakel
    • 3
    • FNL
    • 15:00
    • Mordovia
    • Fakel
    • 3
    • FNL
    • 15:00
    • Nizhny Novg.
    • Chayka
    • 3
    • FNL
    • 15:00
    • Rotor
    • Krasnodar II
    • 3
    • FNL
    • 16:00
    • Armavir
    • Torpedo
    • 3
    • FNL
    • 17:00
    • Baltika
    • SKA-Energiya
    • 3
    • FNL
    • 17:00
    • Khimki
    • Chertanovo
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 12:00
    • Olimpia Cluj
    • Fairplay
    • 3
    • Süper Lig
    • 12:00
    • Alexandria
    • Târgovişte
    Ülke Ligi
    • 3
    • Ülke Ligi
    • 12:15
    • FAC
    • Union Mauer
    3. Lig
    • 3
    • 3. Lig
    • 12:15
    • Sparta II
    • Vltavín
    • 3
    • 3. Lig
    • 12:15
    • Slavia Prag II
    • Rakovník
    • 3
    • 3. Lig
    • 12:15
    • Dukla Praha II
    • Živanice
    • 3
    • 3. Lig
    • 12:15
    • Sl Liberec II
    • Ústí Orlicí
    • 3
    • 3. Lig
    • 12:15
    • Bohemians II
    • Pardubice II
    TFF 2. Lig
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Hekimoğlu
    • Samsunspor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Şanlıurfaspor
    • Sarıyer
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Amed Sportif
    • Afyonspor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Karabükspor
    • BB Bodrumspor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Elazığspor
    • Sivas Bld
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:00
    • Bayburt İÖİ
    • Etimesgut Bld
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Kırklarelispor
    • Tarsus İY
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • İnegölspor
    • Başkent Akd
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Yeni Çorumspor
    • Manisa FK
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Z. Kömürspor
    • Gümüşhanespor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Bandırmaspor
    • E. Velimeşe
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Niğde Anadolu
    • K. Maraşspor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Kırşehir Bld
    • Uşakspor
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 13:30
    • Kastamonuspor
    • Vanspor FK
    • 3
    • TFF 2. Lig
    • 14:30
    • Sakaryaspor
    • Eyüpspor
    TFF 3. Lig
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:00
    • 1877 Alemdağ
    • Elazığ Bld FK
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:00
    • Fatsa Bld
    • Ağrı 1970
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:00
    • Batman Petrol
    • HEASK
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:00
    • 1954 Kelkit
    • Modafen
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:00
    • 24 Erzincan
    • Kızılcabölük
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Kozan Spor
    • Cizrespor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Karşıyaka
    • Fethiyespor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Erbaaspor
    • Payasspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Kemerspor 2003
    • Kocaelispor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Altındağ Bld
    • Karacabey Bld
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Nazilli Bld
    • Nevşehir Bld
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Muğlaspor
    • Yeşilyurt Bld
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Darıca GB
    • Diyarbekirspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Somaspor
    • Pazarspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Yozgat 1959
    • Gölcükspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Buca FK
    • Yeni Orduspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Şile Yıldız
    • Hopaspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Erzin Spor
    • Tokatspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Manisaspor
    • Çatalcaspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • 68 Aksaray Bld
    • Yomraspor
    • 3
    • TFF 3. Lig
    • 13:30
    • Düzcespor
    • Karaköprü Bld
    Almanya Kadınlar Kupası
    • 3
    • Almanya Kadınlar Kupası
    • 13:00
    • Nürnberg
    • Bielefeld
    • 3
    • Almanya Kadınlar Kupası
    • 16:00
    • Saarbrücken
    • Gütersloh
    16:00
    • Köln
    • SGS
    • 3
    • Almanya Kadınlar Kupası
    • 16:00
    • Köln
    • SGS
    3.Lig
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:00
    • Santutxu
    • JD Somorrostro
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • San Juan Moz.
    • Calamocha
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • SFC Minerva
    • Los Garres
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • Intercity
    • Eldense
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • Catarroja
    • Alzira
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • Malaga II
    • El Palo
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • Moratalaz
    • Torrejón
    • 3
    • 3.Lig
    • 13:30
    • Basconia
    • Durango
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Córdoba II
    • Rota
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Sevilla III
    • Lucena
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Covadonga
    • Urraca
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Portmany
    • Esporles
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • San Cristóbal
    • Sant Andreu
    14:00
    • Pobla
    • Terrassa
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Pobla
    • Terrassa
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Castelldefels
    • Vilassar
    14:00
    • Horta
    • Figueres
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Horta
    • Figueres
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • UCAM Murcia II
    • Lorca
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Paterna
    • Novelda
    14:00
    • Vélez
    • Linares
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Vélez
    • Linares
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Pozuelo
    • Alcalá
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Socuéllamos
    • Tarancón
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Santander II
    • RS Gimnástica
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Olivenza
    • Fuente Cantos
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:00
    • Cacereño
    • Calamonte
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:15
    • Llanes
    • Vallobín
    • 3
    • 3.Lig
    • 14:15
    • El Palmar
    • Churra
    15:00
    • Marino
    • Vera
    • 3
    • 3.Lig
    • 15:00
    • Marino
    • Vera
    • 3
    • 3.Lig
    • 16:00
    • Las Palmas III
    • Gran Tarajal
    17:30
    • Robres
    • Borja
    • 3
    • 3.Lig
    • 17:30
    • Robres
    • Borja
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:00
    • Betis II
    • Antoniano
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:00
    • Villanueva
    • Valdefierro
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:00
    • Calahorra II
    • Varea
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:15
    • Plus Ultra
    • Cartagena II
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:15
    • Polvorín
    • UD Ourense
    • 3
    • 3.Lig
    • 18:30
    • Torrijos
    • Illescas
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Andratx
    • Llosetense
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Cristo Atl
    • Numancia II
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Bouzas
    • Estradense
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Saguntino
    • Xàtiva
    19:00
    • El Ejido
    • Jaén
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • El Ejido
    • Jaén
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Flat Earth
    • Villaverde-B.
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Manchego
    • La Roda
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Albacete II
    • Azuqueca
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Barquereño
    • Escudo
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:00
    • Tropezón
    • Guarnizo
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:30
    • Huétor Tájar
    • Torreperogil
    19:30
    • Porcuna
    • Motril
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:30
    • Porcuna
    • Motril
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:30
    • Cd. Torredonj.
    • Loja
    • 3
    • 3.Lig
    • 19:30
    • Balmaseda
    • Sestao
    • 3
    • 3.Lig
    • 20:00
    • Antequera
    • Maracena
    • 3
    • 3.Lig
    • 20:30
    • La Coruña II
    • As Pontes
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 13:00
    • Krasnodar III
    • Spartak Nal'ch
    • 3
    • 2. Lig
    • 14:00
    • Makhachkala
    • Biolog
    • 3
    • 2. Lig
    • 15:00
    • Volgar
    • Legion Dynamo
    Kadınlar 2. Bundesliga
    • 3
    • Kadınlar 2. Bundesliga
    • 13:00
    • Turbine II
    • Cloppenburg
    3. Lig
    • 3
    • 3. Lig
    • 13:15
    • Pelikan
    • Lechia TM
    2. Lig B
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • FC Andorra
    • Ebro
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Llagostera
    • Lleida
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Levante II
    • La Nucía
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Baleares
    • Real Madrid II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Ibiza
    • Getafe II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Racing Ferrol
    • Melilla
    14:00
    • SS Reyes
    • Peña
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • SS Reyes
    • Peña
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Majadahonda
    • Langreo
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Internacional
    • Las Palmas II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Prat
    • Espanyol II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Tudelano
    • Real Soc II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Granada II
    • Villarrubia
    14:00
    • Huelva
    • Murcia
    • 3
    • 2. Lig B
    • 14:00
    • Huelva
    • Murcia
    • 3
    • 2. Lig B
    • 17:30
    • Valladolid II
    • Calahorra
    • 3
    • 2. Lig B
    • 18:30
    • Marbella
    • Yeclano
    • 3
    • 2. Lig B
    • 18:30
    • Sanluqueño
    • Sevilla II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Orihuela
    • Castellón
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Pontevedra
    • Marino Luanco
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Sabadell
    • Tarragona
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • UD Logroñés
    • Burgos
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Salamanca UDS
    • Alaves II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Leonesa
    • Haro Deportivo
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Linense
    • Badajoz
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Don Benito
    • Cádiz II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Mérida
    • Algeciras
    19:00
    • UCAM
    • Córdoba
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • UCAM
    • Córdoba
    • 3
    • 2. Lig B
    • 19:00
    • Cartagena
    • Talavera
    • 3
    • 2. Lig B
    • 20:00
    • Barcelona II
    • Cornellà
    • 3
    • 2. Lig B
    • 20:00
    • Hércules
    • Valencia II
    • 3
    • 2. Lig B
    • 20:00
    • Real Unión
    • Guijuelo
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 14:00
    • Ponferradina
    • Girona
    • 3
    • 2. Lig
    • 16:00
    • Alcorcón
    • Málaga
    • 3
    • 2. Lig
    • 18:00
    • Real Oviedo
    • Gijón
    20:30
    • Lugo
    • Santander
    • 3
    • 2. Lig
    • 20:30
    • Lugo
    • Santander
    • 3
    • 2. Lig
    • 20:30
    • Mirandes
    • Las Palmas
    • 3
    • 2. Lig
    • 23:00
    • Tenerife
    • Cádiz
    Premier Lig Kadınlar
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 14:00
    • Athletic Club
    • Tacón
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 14:00
    • Sociedad
    • Barcelona
    14:00
    • Betis
    • Sevilla
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 14:00
    • Betis
    • Sevilla
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 15:00
    • Valencia
    • Atl. Madrid
    18:00
    • Madrid
    • Rayo
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 18:00
    • Madrid
    • Rayo
    • 3
    • Premier Lig Kadınlar
    • 18:00
    • Deportivo
    • Logroño
    Play-off 2/3
    14:00
    • Pärnu
    • Rakvere
    • 3
    • Play-off 2/3
    • 14:00
    • Pärnu
    • Rakvere
    Segunda División Femenina
    • 3
    • Segunda División Femenina
    • 14:00
    • Albacete
    • Pozoalbense
    • 3
    • Segunda División Femenina
    • 15:00
    • Femarguín
    • Cáceres
    Kadınlar Ekstraliga
    • 3
    • Kadınlar Ekstraliga
    • 14:00
    • Bydgoszcz
    • Olimpia Sz
    • 3
    • Kadınlar Ekstraliga
    • 14:00
    • Wrocław
    • Rolnik
    • 3
    • Kadınlar Ekstraliga
    • 14:00
    • Czarni S
    • Mitech
    Ulusal Şampiyona
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 14:00
    • Anadia
    • Fontinhas
    18:00
    • Fafe
    • Cerveira
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Fafe
    • Cerveira
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Marítimo II
    • Merelinense
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Real
    • Ol. Montijo
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Oriental
    • 1º Dezembro
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Olhanense
    • Sacavenense
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Armacenenses
    • Alverca
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Sintrense
    • Lusitano GC
    18:00
    • Paredes
    • Leça
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Paredes
    • Leça
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Canelas
    • Espinho
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Lourosa
    • Valadares Gaia
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Gondomar
    • Sanjoanense
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Trofense
    • Castro Daire
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Pedras Rubras
    • Figueirense
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Felgueiras
    • Lusitano FCV
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Condeixa
    • Caldas
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Torreense
    • Santarém
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 18:00
    • Oleiros
    • Águeda
    19:00
    • Ideal
    • Praiense
    • 3
    • Ulusal Şampiyona
    • 19:00
    • Ideal
    • Praiense
    2. Lig
    14:15
    • Mafra
    • Covilhã
    • 3
    • 2. Lig
    • 14:15
    • Mafra
    • Covilhã
    Eerste Divisie
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 14:15
    • Telstar
    • Go Ahead
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 16:30
    • Den Bosch
    • Excelsior
    • 3
    • Eerste Divisie
    • 18:45
    • Cambuur
    • Almere City
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 14:40
    • Warta Poznań
    • Stal Mielec
    Elite ONE
    • 3
    • Elite ONE
    • 15:00
    • Fortuna Mfou
    • Feutcheu
    • 3
    • Elite ONE
    • 17:00
    • APEJES
    • Bamboutos
    • 3
    • Elite ONE
    • 17:00
    • Dragon
    • Panthère
    2. Lig
    • 3
    • 2. Lig
    • 15:00
    • P Siedlce
    • Stal Rzeszów
    15:05
    • Znicz
    • Katowice
    • 3
    • 2. Lig
    • 15:05
    • Znicz
    • Katowice
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 15:00
    • Tranmere
    • Wycombe
    Kadınlar Şampiyonası
    • 3
    • Kadınlar Şampiyonası
    • 15:00
    • Durham
    • London Bees
    • 3
    • Kadınlar Şampiyonası
    • 16:00
    • Lewes
    • Sheff Utd
    • 3
    • Kadınlar Şampiyonası
    • 17:00
    • Charlton
    • Leicester WFC
    • 3
    • Kadınlar Şampiyonası
    • 17:00
    • Coventry Utd
    • Aston Villa
    • 3
    • Kadınlar Şampiyonası
    • 17:00
    • Crystal Palace
    • London City
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Göztepe
    • Altınordu
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Alanyaspor
    • Adana Demir
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:30
    • América
    • Monterrey
    04:00
    • Juárez
    • Atlas
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 04:00
    • Juárez
    • Atlas
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 14:00
    • Dynamo Kiev
    • Obolon'
    14:00
    • Isloch
    • Vitebsk
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 14:00
    • Isloch
    • Vitebsk
    15:00
    • Dnipro-1
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Dnipro-1
    • Zorya
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Krasnodar
    • Rostov
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • CFR Cluj
    • Várda
    20:30
    • Ural
    • Rodina
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Ural
    • Rodina
    3.HNL
    15:30
    • Trnje
    • Vrbovec
    • 3
    • 3.HNL
    • 15:30
    • Trnje
    • Vrbovec
    • 3
    • 3.HNL
    • 15:30
    • Urania B.Voda
    • Opuzen
    2. SNL
    • 3
    • 2. SNL
    • 15:30
    • Beltinci
    • Brežice
    Kadınlar Süper Ligi
    • 3
    • Kadınlar Süper Ligi
    • 15:30
    • Man City
    • West Ham
    • 3
    • Kadınlar Süper Ligi
    • 17:00
    • Brighton
    • Birmingham
    • 3
    • Kadınlar Süper Ligi
    • 17:00
    • Reading
    • Bristol City
    18:00
    • Spurs
    • Arsenal
    • 3
    • Kadınlar Süper Ligi
    • 18:00
    • Spurs
    • Arsenal
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 15:45
    • Næstved
    • Fremad Amager
    • 3
    • 1. Lig
    • 17:00
    • Skive
    • Kolding IF
    Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Eswatini
    • Senegal
    16:00
    • Uganda
    • Malawi
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Uganda
    • Malawi
    16:00
    • Chad
    • Mali
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Chad
    • Mali
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Güney Sudan
    • Burkina Faso
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Benin
    • Sierra Leone
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 16:00
    • Güney Afrika
    • Sudan
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Kongo
    • Gine Bissau
    19:00
    • Rwanda
    • Kamerun
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Rwanda
    • Kamerun
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Lesotho
    • Nijerya
    19:00
    • Gine
    • Namibya
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Gine
    • Namibya
    22:00
    • Gabon
    • Angola
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Gabon
    • Angola
    Bölgesel Lig
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 16:00
    • Fortuna Köln
    • Dortmund II
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 16:00
    • VfB Oldenburg
    • Holstein II
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 16:00
    • Norderstedt
    • LSK Hansa
    • 3
    • Bölgesel Lig
    • 16:00
    • Havelse
    • Drochtersen
    Süper Lig 2
    • 3
    • Süper Lig 2
    • 16:00
    • Levadiakos
    • Apollon
    • 3
    • Süper Lig 2
    • 16:00
    • Ergotelis
    • Karaiskakis
    • 3
    • Süper Lig 2
    • 16:00
    • Kerkyra
    • Kissamikos
    1. Lig
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Tunis
    • Club Africain
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Bizertin
    • Chebba
    16:00
    • USBG
    • ES Sahel
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • USBG
    • ES Sahel
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Slimane
    • Stade Tunisien
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Sfax
    • Hammam-Lif
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Kairouan
    • Métlaoui
    • 3
    • 1. Lig
    • 16:00
    • Tataouine
    • Monastir
    Futbol Ligi
    • 3
    • Futbol Ligi
    • 16:00
    • Ionikos
    • Diagoras
    • 3
    • Futbol Ligi
    • 16:00
    • Aspropyrgos E.
    • Ierapetra
    • 3
    • Futbol Ligi
    • 16:00
    • Ialysos
    • Triglia FC
    Serie D
    • 3
    • Serie D
    • 16:30
    • Ponsacco
    • Monterosi
    • 3
    • Serie D
    • 16:30
    • Grosseto
    • Gavorrano
    • 3
    • Serie D
    • 16:30
    • Mantova
    • Fiorenzuola
    • 3
    • Serie D
    • 16:30
    • Trastevere
    • Portici
    16:30
    • Ligorna
    • Casale
    • 3
    • Serie D
    • 16:30
    • Ligorna
    • Casale
    17:30
    • Fasano
    • Gravina
    • 3
    • Serie D
    • 17:30
    • Fasano
    • Gravina
    Yükselme 1.Lig
    • 3
    • Yükselme 1.Lig
    • 16:30
    • Bellinzona
    • Köniz
    Oberliga
    • 3
    • Oberliga
    • 16:30
    • Kaan
    • Wiedenbrück
    • 3
    • Oberliga
    • 16:30
    • P. Münster II
    • Meinerzhagen
    • 3
    • Oberliga
    • 16:45
    • RW Walldorf
    • Steinbach
    17:00
    • Ratingen
    • Kray
    • 3
    • Oberliga
    • 17:00
    • Ratingen
    • Kray
    Kadınlar Eredivisie
    16:30
    • PSV
    • Heerenveen
    • 3
    • Kadınlar Eredivisie
    • 16:30
    • PSV
    • Heerenveen
    2. Lig
    16:30
    • AFC
    • Sparta II
    • 3
    • 2. Lig
    • 16:30
    • AFC
    • Sparta II
    Kadınlar 1.Ligi
    16:45
    • Guingamp
    • Paris
    • 3
    • Kadınlar 1.Ligi
    • 16:45
    • Guingamp
    • Paris
    Kadınlar Serie A
    17:00
    • Milan
    • Juventus
    • 3
    • Kadınlar Serie A
    • 17:00
    • Milan
    • Juventus
    Serie C
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Como
    • Pro Vercelli
    17:00
    • Olbia
    • Novara
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Olbia
    • Novara
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Pistoiese
    • Monza
    17:00
    • Renate
    • Pianese
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Renate
    • Pianese
    17:00
    • Fano
    • Piacenza
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Fano
    • Piacenza
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Imolese
    • Triestina
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Vicenza
    • Ravenna
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Südtirol
    • Sambenedettese
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Casertana
    • Avellino
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Paganese
    • Bari 1908
    17:00
    • Rende
    • Picerno
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Rende
    • Picerno
    17:00
    • Rieti
    • Reggina
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Rieti
    • Reggina
    • 3
    • Serie C
    • 17:00
    • Sicula Leonzio
    • V. Francavilla
    18:00
    • Teramo
    • Ternana
    • 3
    • Serie C
    • 18:00
    • Teramo
    • Ternana
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Carrarese
    • Arezzo
    19:30
    • Erminio
    • Siena
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Erminio
    • Siena
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Gozzano
    • Pro Patria
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Pontedera
    • Lecco
    19:30
    • Carpi
    • Fermana
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Carpi
    • Fermana
    19:30
    • Gubbio
    • Cesena
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Gubbio
    • Cesena
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Modena
    • Virtus Verona
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Reggiana
    • Vis Pesaro
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Rimini
    • Arzignano
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Potenza
    • Vibonese
    • 3
    • Serie C
    • 19:30
    • Viterbese
    • Cavese
    • 3
    • Serie C
    • 22:45
    • Catanzaro
    • Catania
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Litvanya
    • New Zealand
    Euro Elemeler
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 17:00
    • Sırbistan
    • Ukrayna
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 17:00
    • Lüksemburg
    • Portekiz
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 20:00
    • Kosova
    • İngiltere
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 20:00
    • Bulgaristan
    • Çekya
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Moldova
    • İzlanda
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Andorra
    • Türkiye
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Arnavutluk
    • Fransa
    1.Amatör Lig
    • 3
    • 1.Amatör Lig
    • 17:00
    • URSL Visé
    • La Louvière
    • 3
    • 1.Amatör Lig
    • 17:00
    • Rupel Boom
    • RWDM
    • 3
    • 1.Amatör Lig
    • 17:00
    • Eloois-Winkel
    • Dender
    17:00
    • Liège
    • Seraing
    • 3
    • 1.Amatör Lig
    • 17:00
    • Liège
    • Seraing
    Fransa Kupası
    17:00
    • Marcquois
    • Iris
    • 3
    • Fransa Kupası
    • 17:00
    • Marcquois
    • Iris
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 17:00
    • Univ Católica
    • Colo Colo
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Iquique
    • Huachipato
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:15
    • Coquimbo
    • O'Higgins
    Kadınlar Premier Lig K/G
    • 3
    • Kadınlar Premier Lig K/G
    • 17:00
    • Huddersfield
    • Sheffield
    Futbol Ligi
    • 3
    • Futbol Ligi
    • 18:00
    • Stirling Unv
    • East Stirling
    1. Lig B
    • 3
    • 1. Lig B
    • 18:00
    • Saint-Gilloise
    • Virton
    • 3
    • 1. Lig B
    • 22:00
    • Roeselare
    • Westerlo
    Avrupa U21 Şampiyonası
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 18:00
    • Almanya U21
    • Belçika U21
    1. Lig
    20:45
    • MC Alger
    • CABBA
    • 3
    • 1. Lig
    • 20:45
    • MC Alger
    • CABBA
    U17 Dünya Kupası
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 21:00
    • Hollanda U17
    • Fransa U17
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 01:00
    • Meksika U17
    • Brezilya U17
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 22:00
    • Nacional
    • Peñarol
    Lig Kupası
    • 3
    • Lig Kupası
    • 22:15
    • Cunupia
    • Phoenix
    National B
    • 3
    • National B
    • 22:30
    • Santa Cruz
    • Mun. Vinto
    A Ligi
    • 3
    • A Ligi
    • 22:30
    • Santa Fe
    • Petrolera
    00:30
    • América
    • Cali
    • 3
    • A Ligi
    • 00:30
    • América
    • Cali
    • 3
    • A Ligi
    • 02:30
    • Atl. Nacional
    • Junior
    • 3
    • A Ligi
    • 04:30
    • Cúcuta
    • Dep. Tolima
    Intermedia Lig
    • 3
    • Intermedia Lig
    • 22:45
    • Fernando Mora
    • Ovetense
    Federal Turnuva A
    • 3
    • Federal Turnuva A
    • 23:00
    • Juventud UG
    • Unión Sun
    • 3
    • Federal Turnuva A
    • 23:00
    • Olimpo
    • Sansinena
    • 3
    • Federal Turnuva A
    • 00:00
    • Def Belgrano
    • Gim Concepción
    • 3
    • Federal Turnuva A
    • 02:00
    • Central Norte
    • Belgrano
    • 3
    • Federal Turnuva A
    • 02:00
    • Estudiantes SL
    • Desamparados
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Deportivo Lara
    • Llaneros
    C Ligi
    • 3
    • C Ligi
    • 23:00
    • Excursionistas
    • Laferrere
    • 3
    • C Ligi
    • 23:00
    • Real Pilar
    • Merlo
    • 3
    • C Ligi
    • 23:00
    • SM Burzaco
    • Luján
    Prim B Metro
    • 3
    • Prim B Metro
    • 23:00
    • San Telmo
    • San Miguel
    • 3
    • Prim B Metro
    • 23:00
    • Armenio
    • Comunicaciones
    • 3
    • Prim B Metro
    • 23:00
    • Sacachispas
    • Acassuso
    • 3
    • Prim B Metro
    • 23:00
    • Urquiza
    • Talleres
    • 3
    • Prim B Metro
    • 23:10
    • Almirante Br
    • A Quilmes
    D Ligi
    • 3
    • D Ligi
    • 23:00
    • Defensores Cam
    • Barracas
    23:00
    • Yupanqui
    • Atlas
    • 3
    • D Ligi
    • 23:00
    • Yupanqui
    • Atlas
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 23:00
    • Molynes Utd
    • UWI
    • 3
    • Premier Lig
    • 03:00
    • Waterhouse
    • Harbour View
    • 3
    • Premier Lig
    • 04:00
    • Cavalier
    • Gardens
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:00
    • El Vencedor
    • Jocoro
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:15
    • Independiente
    • Limeño
    • 3
    • Premier Lig
    • 01:00
    • Sonsonate
    • Once Municipal
    Ulusal Yükseliş Ligi
    • 3
    • Ulusal Yükseliş Ligi
    • 01:00
    • Oeste
    • Champions Acad
    USL Şampiyonası
    • 3
    • USL Şampiyonası
    • 03:30
    • Louisville
    • Real Monarchs
    Liga MX Kadınlar
    • 3
    • Liga MX Kadınlar
    • 04:00
    • Tigres UANL
    • Tijuana