0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    16.11 00:30 Audax Italiano
    • 0-0
    • Cobresal
    • 0-0
    16.11 01:15 CA Bragantino SP
    • 1-1
    • Criciuma SC
    • 1-1
    16.11 02:00 Belgrano
    • 2-2
    • Club Atletico
    • 1-1
    16.11 03:30 AC Goianiense GO
    • 1-0
    • Parana Clube P
    • 0-0
    16.11 03:30 San Martin San Juan
    • 1-0
    • Nueva Chicago
    • 1-0
    16.11 03:30 Gimnasia Esgrima Jujuy
    • 0-0
    • Almagro
    • 0-0
    16.11 04:00 Hamilton Wanderers
    • 0-5
    • Auckland City
    • 0-3
    16.11 04:30 Peru
    • 0-1
    • Kolombiya
    • 0-0
    16.11 05:00 Waitakere
    • 1-1
    • Canterbury
    • 0-1
    16.11 06:00 Hawkes Bay
    • 2-0
    • Tasman United
    • 2-0
    16.11 06:00 Southern United
    • 2-4
    • Eastern Suburb
    • 0-2
    16.11 07:00 Renofa Yamaguchi
    • 2-3
    • Montedio Yamag
    • 2-0
    16.11 07:00 Avispa Fukuoka
    • 0-2
    • Zweigen Kanaza
    • 0-1
    16.11 08:00 Omiya Ardija
    • 1-1
    • Niigata Albire
    • 0-0
    16.11 08:00 Machida Zelvia
    • 0-3
    • Kashiwa Reysol
    • 0-2
    16.11 08:00 Gifu
    • 1-3
    • Ventforet Kofu
    • 0-0
    16.11 08:00 Kyoto Sanga FC
    • 1-0
    • JEF United Ich
    • 0-0
    16.11 08:00 Fagiano Okayama
    • 0-1
    • Yokohama
    • 0-1
    16.11 08:00 Ehime
    • 1-2
    • FC Ryukyu
    • 1-0
    16.11 08:00 V-Varen Nagasaki
    • 0-1
    • Tochigi
    • 0-1
    16.11 09:00 Tokyo Verdy
    • 1-2
    • Tokushima Vort
    • 0-1
    16.11 09:00 Kagoshima United
    • 1-0
    • Mito Hollyhock
    • 1-0
    16.11 09:00 Cental Coast Mariners
    • 1-3
    • Adelaide Unite
    • 1-3
    16.11 11:30 Western United FC
    • 0-1
    • Newcastle Unit
    • 0-1
    16.11 12:30 Sochi
    • 1-1
    • Dinamo Moskova
    • 0-1
    16.11 13:00 Bulgaristan
    • 3-0
    • Ermenistan
    • 1-0
    16.11 13:00 Radziszowianka
    • 0-3
    • Wisla Krakow
    • 0-2
    16.11 13:30 Sancaktepe FK
    • 2-2
    • Pendikspor
    • 2-0
    16.11 13:30 Hacettepe
    • 4-0
    • 1922 Konyaspor
    • 2-0
    16.11 13:30 Tuzlaspor
    • 0-1
    • Ankara Demirsp
    • 0-1
    16.11 14:00 Slovakya
    • 3-0
    • Malta
    • 3-0
    16.11 14:40 P. Bielsko Biala
    • 4-1
    • Zaglebie Sosno
    • 3-0
    16.11 15:00 Hannover Amt
    • 2-1
    • Jeddeloh II
    • 0-1
    16.11 15:00 Fuenlabrada
    • 3-2
    • Huesca
    • 1-0
    16.11 15:00 Lech II Poznan
    • 1-1
    • Olimpia Elblag
    • 1-0
    16.11 15:00 Blekitni Stargard Szczecinski
    • 3-2
    • Polkowice
    • 1-2
    16.11 15:00 Resovia
    • 3-2
    • S. Stalowa Wol
    • 0-1
    16.11 15:00 Almanya
    • 2-0
    • Azerbaycan
    • 1-0
    16.11 15:00 İrlanda
    • 13-0
    • Cebelitarık
    • 4-0
    16.11 15:00 Bosna Hersek
    • 1-0
    • Lüksemburg
    • 0-0
    16.11 15:00 İngiltere
    • 5-0
    • Kuzey Makedony
    • 1-0
    16.11 15:00 Fransa
    • 2-0
    • Finlandiya
    • 2-0
    16.11 15:00 İsveç
    • 4-0
    • Estonya
    • 1-0
    16.11 15:00 Partizan Bardejov
    • 2-5
    • SK Slovan Brat
    • 1-4
    16.11 15:00 SK Super Nova
    • 1-3
    • FS METTA/LU
    • 1-1
    16.11 15:30 Weiche Flensburg
    • 4-1
    • Hannoverscher
    • 1-0
    16.11 15:30 SK Lisen
    • 2-0
    • MFK Chrudim
    • 1-0
    16.11 16:00 Lubeck
    • 0-0
    • Altonaer Von
    • 0-0
    16.11 16:00 Lotte
    • 2-2
    • Wuppertaler
    • 0-0
    16.11 16:00 Rot Weiss Essen
    • 3-0
    • Aachen
    • 2-0
    16.11 16:00 Bergisch Gladbach
    • 3-1
    • TUS Haltern
    • 1-1
    16.11 16:00 Mönchengladbach Amt
    • 1-0
    • Homberg
    • 1-0
    16.11 16:00 Schalke II
    • 1-2
    • SV Rodinghause
    • 0-1
    16.11 16:00 Bonner
    • 0-0
    • Wattenscheid
    • 0-0
    16.11 16:00 Lippstadt
    • 0-0
    • Oberhausen
    • 0-0
    16.11 16:00 Institute FC
    • 0-3
    • Linfield FC
    • 0-2
    16.11 16:00 SV Stripfing
    • 1-0
    • ASV Drassburg
    • 1-0
    16.11 16:00 Yunanistan
    • 5-1
    • Kazakistan
    • 1-0
    16.11 16:00 Al-Gharrafa
    • 0-3
    • Qatar SC
    • 0-2
    16.11 16:00 Türkiye
    • 2-1
    • Karadağ
    • 1-1
    16.11 16:00 Polonya
    • 4-1
    • Kosova
    • 3-0
    16.11 16:00 Rusya
    • 2-2
    • Galler
    • 1-0
    16.11 16:00 Noeux Les Mines
    • 0-2
    • Bastia Borgo
    • 0-0
    16.11 16:00 Sanfloraine
    • 3-1
    • Ajaccio
    • 1-1
    16.11 16:00 Belfort
    • 1-0
    • Gazelec Ajacci
    • 0-0
    16.11 16:00 Charitoise
    • 0-4
    • Auxerre
    • 0-2
    16.11 16:00 Auch
    • 0-5
    • Rod. Aveyro
    • 0-3
    16.11 16:00 Csm Gennevilliers
    • 0-2
    • Le Mans
    • 0-1
    16.11 16:00 Fabregues
    • 3-1
    • Agde
    • 1-1
    16.11 16:00 TSG Balingen
    • 1-0
    • Rot-Weiss Kobl
    • 0-0
    16.11 16:30 Bergerac Perigord
    • 1-0
    • Clermont Foo
    • 1-0
    16.11 17:00 Rehden
    • 0-1
    • Wolfsburg II
    • 0-0
    16.11 17:00 Psni FC
    • 5-3
    • Queens Ünivers
    • 5-3
    16.11 17:00 Dundela FC
    • 0-4
    • Ballinamallard
    • 0-4
    16.11 17:00 Loughgall FC
    • 0-3
    • Knockbreda FC
    • 0-3
    16.11 17:00 Wiener Viktoria
    • 3-3
    • Traiskirchen F
    • 1-0
    16.11 17:00 OKS Stomil Olsztyn
    • 0-1
    • GKS Belchatow
    • 0-0
    16.11 17:00 Kıbrıs Rum Kesimi
    • 1-2
    • İskoçya
    • 0-1
    16.11 17:00 AL Dhafra
    • 0-2
    • AL Ain
    • 0-1
    16.11 17:00 Hatta
    • 1-0
    • Sharjah
    • 1-0
    16.11 17:00 İtalya
    • 2-0
    • Kıbrıs Rum Kes
    • 1-0
    16.11 17:00 Ukrayna
    • 1-1
    • Slovenya
    • 1-1
    16.11 17:00 Entente Uga Ardziv
    • 0-1
    • Le Puy
    • 0-0
    16.11 17:00 Epinal
    • 2-0
    • Sochaux
    • 1-0
    16.11 17:00 Chateauroux
    • 1-1
    • Cham. Niort
    • 1-1
    16.11 17:00 Fenix
    • 1-2
    • Progreso
    • 0-0
    16.11 17:30 Cardiff Metropolitan Üniversitesi FC
    • 0-3
    • Carmarthen Tow
    • 0-2
    16.11 17:30 CEFN Druids AFC
    • 1-0
    • Barry Town Uni
    • 1-0
    16.11 17:45 Real Oviedo B
    • 0-0
    • Atl. Madrid Am
    • 0-0
    16.11 18:00 Blackpool
    • 2-0
    • Wimbledon
    • 0-0
    16.11 18:00 Bolton
    • 1-0
    • MK Dons
    • 0-0
    16.11 18:00 Bristol Rov
    • 0-0
    • Sunderland
    • 0-0
    16.11 18:00 Burton Alb
    • 0-0
    • Southend
    • 0-0
    16.11 18:00 Coventry
    • 2-1
    • Rochdale
    • 1-1
    16.11 18:00 Doncaster
    • 0-0
    • Shrewsbury
    • 0-0
    16.11 18:00 Gillingham
    • 1-0
    • Lincoln City
    • 1-0
    16.11 18:00 Oxford
    • 0-0
    • Ipswich Town
    • 0-0
    16.11 18:00 Portsmouth
    • 0-0
    • Fleetwood
    • 0-0
    16.11 18:00 Rotherham
    • 1-0
    • Accrington
    • 1-0
    16.11 18:00 Colchester
    • 0-0
    • Bradford
    • 0-0
    16.11 18:00 Crawley Town
    • 1-1
    • Morecambe
    • 1-0
    16.11 18:00 Exeter City
    • 0-0
    • Cheltenham
    • 0-0
    16.11 18:00 Forest Green
    • 0-1
    • Plymouth
    • 0-1
    16.11 18:00 Grimsby Town
    • 0-0
    • Newport
    • 0-0
    16.11 18:00 Leyton Orie
    • 0-2
    • Scunthorpe
    • 0-1
    16.11 18:00 Macclesfield
    • 0-0
    • Mansfield
    • 0-0
    16.11 18:00 Northampton
    • 4-1
    • Crewe
    • 3-1
    16.11 18:00 Port Vale
    • 2-1
    • Carlisle
    • 0-1
    16.11 18:00 Salford cty
    • 2-3
    • Swindon Town
    • 1-1
    16.11 18:00 Stevenage
    • 0-0
    • Oldham
    • 0-0
    16.11 18:00 Walsall
    • 2-1
    • Cambridge
    • 2-0
    16.11 18:00 Barnet
    • 1-2
    • Stockport
    • 0-0
    16.11 18:00 Boreham Wood
    • 2-1
    • Maidenhead
    • 0-0
    16.11 18:00 Bromley
    • 3-3
    • Harrogate
    • 1-3
    16.11 18:00 Chesterfield
    • 2-3
    • Chorley
    • 0-2
    16.11 18:00 Dagenham&Red
    • 6-1
    • Aldershot
    • 4-0
    16.11 18:00 Eastleigh
    • 0-0
    • Wrexham
    • 0-0
    16.11 18:00 Ebbsfleet
    • 2-2
    • Hartlepool
    • 0-2
    16.11 18:00 Notts County
    • 0-3
    • Barrow
    • 0-2
    16.11 18:00 Soli. Moors
    • 3-1
    • AFC Fylde
    • 3-1
    16.11 18:00 Torquay
    • 1-2
    • Sutton utd
    • 1-1
    16.11 18:00 Woking
    • 0-0
    • Halifax Town
    • 0-0
    16.11 18:00 Telford
    • 2-2
    • Spennymoor
    • 1-2
    16.11 18:00 Alfreton
    • 0-0
    • Gloucester
    • 0-0
    16.11 18:00 Altringham
    • 5-1
    • Hereford
    • 2-0
    16.11 18:00 Brackley
    • 5-1
    • Darlington
    • 5-0
    16.11 18:00 Bradford Park
    • 0-3
    • Leamington
    • 0-2
    16.11 18:00 Curzon Ashton
    • 1-0
    • York City
    • 1-0
    16.11 18:00 Farsley
    • 2-4
    • Boston Utd
    • 1-1
    16.11 18:00 Gateshead
    • 0-0
    • Chester
    • 0-0
    16.11 18:00 Guiseley
    • 0-0
    • Kidd.minster
    • 0-0
    16.11 18:00 Kettering
    • 4-4
    • Blyth Spartans
    • 0-3
    16.11 18:00 Southport
    • 1-2
    • Kings Lynn Tow
    • 1-1
    16.11 18:00 Chelmsford
    • 2-6
    • Oxford City
    • 2-3
    16.11 18:00 Chippenham
    • 0-3
    • Slough Town
    • 0-1
    16.11 18:00 Concord
    • 3-3
    • Dorking Wand
    • 1-2
    16.11 18:00 Dartford
    • 2-2
    • Maidst. Utd
    • 0-0
    16.11 18:00 Dulwich
    • 0-1
    • Billericay
    • 0-0
    16.11 18:00 Richmond Borough
    • 2-0
    • Wealdstone
    • 0-0
    16.11 18:00 Waterlooville
    • 2-1
    • Bath City
    • 0-1
    16.11 18:00 Hemel Hempstead
    • 0-0
    • Weymouth
    • 0-0
    16.11 18:00 Hungerford
    • 0-1
    • East.Borough
    • 0-0
    16.11 18:00 Tonbridge
    • 2-1
    • ST Albans
    • 1-0
    16.11 18:00 Welling Utd
    • 6-2
    • Braintree
    • 4-1
    16.11 18:00 Extremadura
    • 2-0
    • Deportivo
    • 2-0
    16.11 18:00 Gijon Amt
    • 1-1
    • Celta Vigo B
    • 1-1
    16.11 18:00 Arenas Club de Getxo
    • 0-3
    • SD Leioa
    • 0-1
    16.11 18:00 Dundee United
    • 3-0
    • Queen Of The S
    • 2-0
    16.11 18:00 Greenock Morton FC
    • 1-0
    • Arbroath
    • 1-0
    16.11 18:00 Dumbarton
    • 1-1
    • Falkirk
    • 1-0
    16.11 18:00 East Fife
    • 0-0
    • Clyde Bank
    • 0-0
    16.11 18:00 Peterhead
    • 0-0
    • Montrose
    • 0-0
    16.11 18:00 Raith Rovers
    • 0-0
    • Forfar Athleti
    • 0-0
    16.11 18:00 Stranraer
    • 0-2
    • Airdrieonians
    • 0-0
    16.11 18:00 Cove Rangers
    • 3-0
    • Brechin City
    • 0-0
    16.11 18:00 Cowdenbeath
    • 1-0
    • Queen's Park
    • 1-0
    16.11 18:00 Edinburgh City
    • 3-2
    • Albion Rovers
    • 0-1
    16.11 18:00 Stirling Albion
    • 2-0
    • Annan Athletic
    • 1-0
    16.11 18:00 Cliftonville FC
    • 1-0
    • Ballymena Unit
    • 0-0
    16.11 18:00 Dungannon Swifts FC
    • 0-1
    • Larne FC
    • 0-0
    16.11 18:00 Warrenpoint Town FC
    • 3-1
    • Coleraine FC
    • 0-0
    16.11 18:00 Ards
    • 0-0
    • Dergview FC
    • 0-0
    16.11 18:00 Varzim
    • 1-3
    • Sporting Faren
    • 1-3
    16.11 18:00 MKS Chojniczanka Chojnice
    • 1-3
    • Wigry Suwalki
    • 0-1
    16.11 18:00 Bytovia Bytow
    • 1-1
    • Elana Torun
    • 0-0
    16.11 18:00 Casa Pia
    • 0-1
    • Chaves
    • 0-1
    16.11 18:00 Ukrayna
    • 2-0
    • Arnavutluk
    • 0-0
    16.11 18:00 Inverness
    • 0-0
    • Clyde
    • 0-0
    16.11 18:00 Stenhousemuir
    • 1-4
    • Partick Thistl
    • 0-1
    16.11 18:00 Glasgow Rangers U21
    • 2-0
    • Wrexham
    • 1-0
    16.11 18:00 Jura Sud-Lavans
    • 0-1
    • Js Saint-Pierr
    • 0-1
    16.11 18:00 Paradou
    • 0-0
    • USM Bel Abbes
    • 0-0
    16.11 18:00 CR Belouizdad
    • 1-0
    • ASO Chlef
    • 0-0
    16.11 18:10 Al-Arabi Doha
    • 2-1
    • Al-Sailiya
    • 2-1
    16.11 18:10 AL Duhail
    • 0-7
    • Al-Khoor
    • 0-3
    16.11 18:30 SD Amorebieta
    • 0-0
    • Izarra
    • 0-0
    16.11 18:30 CA Osasuna B
    • 1-0
    • Barakaldo CF
    • 0-0
    16.11 18:30 Avenir de Theix
    • 2-3
    • Red Star
    • 0-2
    16.11 18:30 Curico Unido
    • 0-0
    • Antofagasta
    • 0-0
    16.11 19:00 FC Coruxo
    • 0-0
    • Las Rozas CF
    • 0-0
    16.11 19:00 Athletic Bilbao B
    • 4-1
    • Unionistas CF
    • 1-0
    16.11 19:00 Cp Villarrobledo
    • 0-4
    • CD San Fernand
    • 0-2
    16.11 19:00 SV Leobendorf
    • 0-0
    • SC Neusiedl 19
    • 0-0
    16.11 19:00 Sandecja Nowy Sacz
    • 2-2
    • Termalica Bruk
    • 2-0
    16.11 19:00 GKS Tychy
    • 2-2
    • Radomiak Radom
    • 1-0
    16.11 19:00 Gornik Leczna
    • 1-0
    • RKS Garbarnia
    • 1-0
    16.11 19:00 Avusturya
    • 2-1
    • İsviçre
    • 1-1
    16.11 19:00 Lens
    • 3-1
    • Boulogne
    • 0-0
    16.11 19:00 Frejus
    • 2-1
    • Grenoble
    • 1-0
    16.11 19:00 Amneville
    • 0-2
    • Paris
    • 0-1
    16.11 19:00 Sarre Union
    • 0-2
    • Creteil
    • 0-1
    16.11 19:00 Tours
    • 2-0
    • Chauray
    • 2-0
    16.11 19:30 AL-Wasl
    • 2-0
    • Baniyas
    • 0-0
    16.11 19:30 Lorient
    • 3-0
    • Guingamp
    • 1-0
    16.11 20:00 CF Villarreal B
    • 1-1
    • UE Olot
    • 1-0
    16.11 20:00 SC Team Wiener Linien
    • 2-1
    • Magna Wr. Neus
    • 0-0
    16.11 20:00 San Marino
    • 1-3
    • Kazakistan
    • 0-3
    16.11 20:00 Rusya
    • 1-4
    • Belçika
    • 0-3
    16.11 20:00 Azerbaycan
    • 0-2
    • Galler
    • 0-2
    16.11 20:00 Slovenya
    • 1-0
    • Letonya
    • 0-0
    16.11 20:00 Portekiz
    • 0-0
    • Gürcistan
    • 0-0
    16.11 20:00 Danimarka
    • 2-0
    • Faroe Adaları
    • 0-0
    16.11 20:00 Alberes Argeles
    • 0-1
    • Pau
    • 0-1
    16.11 20:00 CS Betton
    • 0-6
    • Concarneau
    • 0-2
    16.11 20:00 Sainte Genevieve
    • 0-0
    • Entente
    • 0-0
    16.11 20:00 Cambrai
    • 0-1
    • Rouen
    • 0-0
    16.11 20:00 Lons Le Sauni
    • 1-2
    • Annecy
    • 0-1
    16.11 20:00 Trelissac
    • 2-0
    • Stade Montois
    • 1-0
    16.11 20:00 Gonfreville
    • 1-0
    • Le Touquet
    • 0-0
    16.11 20:00 RC Grasse
    • 2-0
    • Endoume
    • 0-0
    16.11 20:00 Et S Chilly
    • 1-0
    • Hauts
    • 0-0
    16.11 20:00 La Fleche
    • 2-3
    • Linas Monthler
    • 1-2
    16.11 20:00 Chateau Gontier
    • 0-1
    • Chartres
    • 0-0
    16.11 20:00 Granville
    • 2-0
    • Avt G Caennais
    • 1-0
    16.11 20:00 Le Pouliguen
    • 0-1
    • Angoulme Chare
    • 0-0
    16.11 20:00 Chateaubriant
    • 4-0
    • Rennes Ta
    • 0-0
    16.11 20:00 Yzeure
    • 1-2
    • St Pryve St Hi
    • 0-2
    16.11 20:00 FC Lyon
    • 0-1
    • Consolat Marse
    • 0-1
    16.11 20:00 Montagnarde
    • 1-2
    • Saint Brieuc
    • 1-0
    16.11 20:00 JS Saoura
    • 1-1
    • MC Oran
    • 1-1
    16.11 20:00 Challans
    • 3-0
    • Poire Sur Vie
    • 2-0
    16.11 20:15 Penafiel
    • 0-0
    • Feirense
    • 0-0
    16.11 20:20 Yeovil Town
    • 0-1
    • Dover
    • 0-0
    16.11 20:30 Elche
    • 1-1
    • Almeira
    • 0-0
    16.11 20:30 Numancia
    • 2-2
    • Rayo Vallecano
    • 1-1
    16.11 20:30 SD Ejea
    • 2-0
    • Badalona
    • 1-0
    16.11 21:00 Villemomble
    • 1-5
    • Orleans
    • 0-1
    16.11 21:00 Js Sireuil
    • 1-7
    • Les Herbiers
    • 1-4
    16.11 21:00 Marssac
    • 2-1
    • St Medard Ej
    • 0-1
    16.11 21:00 Ales
    • 1-0
    • Lattes
    • 0-0
    16.11 21:00 U. Chile
    • 0-0
    • Everton De Vin
    • 0-0
    16.11 21:00 Bourges Foot
    • 1-1
    • Sable Sur Sart
    • 1-1
    16.11 21:30 Belçika
    • 2-1
    • Arnavutluk
    • 2-0
    16.11 21:30 Yunanistan
    • 2-5
    • İzlanda
    • 0-1
    16.11 22:00 Cerro Largo FC
    • 2-1
    • Racing Club Mo
    • 2-0
    16.11 22:00 CA Boston River
    • 1-3
    • Montevideo Wan
    • 0-0
    16.11 22:00 Danubio
    • 1-2
    • Liverpool Mont
    • 1-0
    16.11 22:00 Plaza Colonia
    • 1-0
    • Juventud de la
    • 0-0
    16.11 22:00 Ca Cerro
    • 0-1
    • Rampla Juniors
    • 0-0
    16.11 22:00 CA River Plate (Uru)
    • 1-0
    • Defensor Sport
    • 1-0
    16.11 22:00 Beuvais
    • 1-4
    • Chambly Oise
    • 0-3
    16.11 22:30 Sporting Lokeren
    • 0-1
    • Lommel SK
    • 0-0
    16.11 22:30 Crb Al
    • 2-0
    • Ponte Preta SP
    • 2-0
    16.11 22:30 Coritiba PR
    • 1-0
    • Oeste SP
    • 1-0
    16.11 22:30 Guarani FC SP
    • 1-0
    • Operario PR
    • 1-0
    16.11 22:45 US Pergolettese 1932
    • 2-1
    • Albinoleffe
    • 0-0
    16.11 22:45 Feralpisalo
    • 1-0
    • Padova
    • 1-0
    16.11 22:45 Mopoli
    • 2-1
    • AS Bisceglie
    • 2-1
    16.11 22:45 İsrail
    • 1-2
    • Polonya
    • 0-1
    16.11 22:45 Avusturya
    • 2-1
    • Kuzey Makedony
    • 1-0
    16.11 22:45 Kuzey İrlanda
    • 0-0
    • Hollanda
    • 0-0
    16.11 22:45 Almanya
    • 4-0
    • Beyaz Rusya
    • 1-0
    16.11 22:45 Hırvatístan
    • 3-1
    • Slovakya
    • 0-1
    16.11 23:00 Zaragoza
    • 0-1
    • Albacete
    • 0-0
    16.11 23:00 Santos FC
    • 1-1
    • Sao Paulo SP
    • 1-0
    16.11 23:00 Estudiantes BA
    • 0-0
    • Guillermo Brow
    • 0-0
    16.11 23:00 All Boys
    • 0-1
    • Club Villa Dal
    • 0-1
    16.11 23:00 Quilmes
    • 1-1
    • Deportivo Ries
    • 1-0
    16.11 23:10 Defensores de Belgrano
    • 2-1
    • Chacarita Juni
    • 2-1
    16.11 23:30 Alianza Lima
    • 3-1
    • Sport Huancayo
    • 1-1
    16.11 23:30 U. Concepcion
    • 0-0
    • Deportes Union
    • 0-0

    Dünkü Maç Sonuçları


    Futbolda Bugün ve dünkü maç sonuçları canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri yanı sıra Futbol canlı skorları ve final sonuçları, takip edebileceğiniz sayfamızdır. Dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir maç sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

    Canlı Maç Sonuçları


    An itibari ile oynanmaya devam eden futbol ve basketbol müsabakalarını sitemizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçlarını iddaalobisi.com da bulabilirsiniz.