0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    Dünkü Maç Sonuçları
    TARİH EV SAHİBİ
    • -
    • DEPLASMAN
    • İ.Y.
    19.01 00:00 U. Catolica
    • 0-0
    • Colo Colo
    • 0-0
    19.01 02:00 CF Monterrey
    • 2-2
    • Monarcas Mor
    • 1-1
    19.01 04:00 Canterbury
    • 1-6
    • Eastern Suburb
    • 1-4
    19.01 04:00 Hamilton Wanderers
    • 1-0
    • Team Wellingto
    • 1-0
    19.01 04:00 Wellington Phoenix
    • 3-4
    • Waitakere
    • 1-2
    19.01 04:00 Auckland City
    • 4-2
    • Hawkes Bay
    • 2-1
    19.01 04:00 CF Pachuca
    • 0-0
    • Guadalajara Ch
    • 0-0
    19.01 06:00 CF America
    • 1-0
    • Tigres
    • 0-0
    19.01 08:00 Western United FC
    • 3-0
    • Cental Coast M
    • 3-0
    19.01 09:30 Happy Valley
    • 1-1
    • Yuen Long FC
    • 0-0
    19.01 10:30 Western Sydney
    • 0-1
    • Perth Glory
    • 0-1
    19.01 13:00 Gümüşhanespor
    • 1-3
    • 1922 Konyaspor
    • 1-1
    19.01 13:00 Amed Sportif
    • 0-0
    • Zonguldak Kömü
    • 0-0
    19.01 13:00 Sivas Belediyespor
    • 2-0
    • Bodrum Bld Bod
    • 1-0
    19.01 13:00 Klubi
    • 4-0
    • Viikingit
    • 4-0
    19.01 13:15 Kore Cumhuriyeti
    • 2-1
    • Ürdün
    • 1-0
    19.01 13:30 Antalyaspor
    • 0-3
    • Göztepe
    • 0-3
    19.01 13:30 Melilla
    • 1-0
    • Celta Vigo B
    • 0-0
    19.01 13:30 Bak Spor Klubu
    • 2-3
    • Sarıyer
    • 1-2
    19.01 13:30 Tarsus İdman Yurdu
    • 3-0
    • Şanlıurfaspor
    • 2-0
    19.01 13:30 Manisa Büyükşehir Belediyespor
    • 4-0
    • Hacettepe
    • 1-0
    19.01 13:30 Utas Usakspor A.s
    • 2-0
    • Ergene Velimes
    • 1-0
    19.01 13:30 Ankara Demirspor
    • 4-0
    • Kahramanmaraşs
    • 1-0
    19.01 13:30 Kastamonuspor 1966
    • 1-0
    • Kirsehir Beled
    • 1-0
    19.01 13:30 Sakaryaspor
    • 1-0
    • Elazığspor
    • 0-0
    19.01 13:30 Çorum Belediyespor
    • 1-3
    • İnegölspor
    • 1-0
    19.01 14:00 İstanbulspor
    • 1-1
    • Bşb Erzurum
    • 0-1
    19.01 14:00 Keçiörengücü
    • 0-1
    • Eskişehirspor
    • 0-0
    19.01 14:00 Mallorca
    • 4-1
    • Valencia
    • 3-0
    19.01 14:00 Elche
    • 1-1
    • Alcorcon
    • 1-0
    19.01 14:00 Sadcf Internacional de Madrid Dsl
    • 0-2
    • FC Coruxo
    • 0-1
    19.01 14:00 Majadahonda
    • 0-1
    • Ibiza Eivissa
    • 0-1
    19.01 14:00 UP Langreo
    • 2-0
    • Real Oviedo B
    • 0-0
    19.01 14:00 Santa Eulalia
    • 3-1
    • Atl. Madrid Am
    • 1-0
    19.01 14:00 Las Rozas CF
    • 1-1
    • CF Getafe B
    • 0-1
    19.01 14:00 Valladolid B
    • 2-0
    • CA Osasuna B
    • 1-0
    19.01 14:00 CD Tudelano
    • 1-1
    • Arenas Club de
    • 1-0
    19.01 14:00 Deportivo Alaves B
    • 2-2
    • Burgos
    • 1-1
    19.01 14:00 AE Prat
    • 2-2
    • Orihuela
    • 2-0
    19.01 14:00 Gimnastic
    • 1-0
    • FC Barcelona B
    • 0-0
    19.01 14:00 Espanyol Barcelona B
    • 2-2
    • CD Ebro
    • 1-1
    19.01 14:00 UE Olot
    • 1-1
    • UD Cornella
    • 1-0
    19.01 14:00 Ucam Murcia
    • 4-3
    • RB Linense
    • 1-1
    19.01 14:00 Cp Villarrobledo
    • 1-4
    • Marbella
    • 1-1
    19.01 14:00 CF Talavera de la Reina
    • 0-1
    • Huelva
    • 0-0
    19.01 14:00 CF Cadiz B
    • 2-0
    • Yeclano Deport
    • 1-0
    19.01 14:00 Las Palmas B
    • 2-1
    • Atletico Balea
    • 1-0
    19.01 14:00 FK Kauno Zalgiris
    • 0-0
    • Suduva Marij
    • 0-0
    19.01 14:15 VVV Venlo
    • 1-1
    • PSV Eindhoven
    • 0-0
    19.01 14:15 Sporting Farense
    • 0-0
    • Espinho
    • 0-0
    19.01 14:30 Milan
    • 3-2
    • Udinese
    • 0-1
    19.01 15:00 Nottingham F
    • 3-1
    • Luton Town
    • 1-1
    19.01 15:00 Sportive De Tunis
    • 2-1
    • Club Africain
    • 1-1
    19.01 15:00 SKA-Khabarovsk
    • 0-0
    • Nyiregyhaza Sp
    • 0-0
    19.01 15:30 Rovaniemen Palloseura
    • 2-1
    • Js Hercules
    • 1-1
    19.01 15:30 FK Shkupi
    • 0-0
    • KF Drita
    • 0-0
    19.01 16:00 Trabzonspor
    • 6-0
    • Kasımpaşa
    • 3-0
    19.01 16:00 Galatasaray
    • 2-1
    • Denizlispor
    • 1-0
    19.01 16:00 Real Betis
    • 3-0
    • Real Sociedad
    • 2-0
    19.01 16:00 AO Xanthi FC
    • 0-1
    • Panathinaikos
    • 0-0
    19.01 16:00 Tampereen Ilves 2
    • 6-1
    • Tampere United
    • 4-0
    19.01 16:00 Union Berlin
    • 1-2
    • St. Gallen
    • 1-1
    19.01 16:15 BAE
    • 1-5
    • Özbekistan
    • 1-3
    19.01 16:30 Boluspor
    • 0-2
    • Osmanlıspor
    • 0-1
    19.01 16:30 Cercle Brugge
    • 1-2
    • FC Antpenwer
    • 1-1
    19.01 16:30 Ajax Amsterdam
    • 2-1
    • Sparta Rotterd
    • 1-0
    19.01 16:30 Emmen
    • 1-0
    • Heracles Almel
    • 1-0
    19.01 16:30 Den Bosch
    • 2-3
    • Go Ahead Eagle
    • 2-1
    19.01 16:30 Polokwane City
    • 1-1
    • Golden Arrows
    • 0-1
    19.01 16:30 B'Fontein Celtic
    • 1-1
    • Chippa United
    • 0-0
    19.01 16:30 Supersport United
    • 1-2
    • Mamelodi Sundo
    • 0-1
    19.01 16:30 MC Magra
    • 1-1
    • Paradou
    • 0-1
    19.01 17:00 Burnley
    • 2-1
    • Leicester City
    • 0-1
    19.01 17:00 Juventus U23
    • 1-0
    • Arezzo
    • 0-0
    19.01 17:00 SS Monza 1912
    • 1-1
    • Como 1907
    • 0-1
    19.01 17:00 Olbia Calcio 1905
    • 1-1
    • US Citta Di Po
    • 1-1
    19.01 17:00 US Pergolettese 1932
    • 0-3
    • PRO Patria
    • 0-1
    19.01 17:00 AS Gubbio 1910
    • 0-1
    • FC Arzignano V
    • 0-0
    19.01 17:00 Padova
    • 0-1
    • Modena FC
    • 0-0
    19.01 17:00 FC Sudtirol
    • 4-1
    • Rimini FC 1912
    • 2-1
    19.01 17:00 US Vibonese Calcio
    • 0-1
    • Cavese
    • 0-0
    19.01 17:00 Calcio Catania
    • 1-1
    • Potenza Calcio
    • 1-1
    19.01 17:00 AS Bisceglie
    • 1-2
    • URBS Reggina 1
    • 1-0
    19.01 17:00 Ternana Calcio
    • 3-1
    • Rende Calcio 1
    • 2-0
    19.01 17:00 SSC Bari
    • 5-2
    • FC Rieti
    • 1-0
    19.01 17:00 Paganese
    • 0-0
    • Sicula Leonzio
    • 0-0
    19.01 17:00 Casertana FC
    • 1-1
    • Virtus Francav
    • 1-0
    19.01 17:00 Brescia
    • 2-2
    • Cagliari
    • 1-1
    19.01 17:00 Bologna
    • 1-1
    • Verona
    • 1-0
    19.01 17:00 Lecce
    • 1-1
    • Inter
    • 0-0
    19.01 17:00 Spezia
    • 1-1
    • Cittadella
    • 1-1
    19.01 17:00 Pescara
    • 1-2
    • Salernitana
    • 0-0
    19.01 17:00 Basel
    • 0-2
    • Hamburg
    • 0-1
    19.01 17:00 Dinamo Kiev
    • 1-1
    • Legia Varşova
    • 1-1
    19.01 17:30 Hertha Berlin
    • 0-4
    • Bayern Münih
    • 0-0
    19.01 18:00 Villarreal
    • 1-2
    • Espanyol
    • 0-1
    19.01 18:00 Deportivo
    • 1-0
    • Cadiz
    • 0-0
    19.01 18:00 Oud-Heverlee
    • 1-3
    • VC Westerlo
    • 1-1
    19.01 18:00 FC Pacos Ferreira
    • 0-0
    • Gil Vicente
    • 0-0
    19.01 18:00 Academico de Viseu
    • 0-0
    • Chaves
    • 0-0
    19.01 18:00 CD Cova Piedade
    • 3-1
    • Nacional de Ma
    • 1-1
    19.01 18:00 Casa Pia
    • 2-2
    • Varzim
    • 0-1
    19.01 18:00 Dundee Utd
    • 2-2
    • Hibernian
    • 1-1
    19.01 18:00 FC Baltika Kaliningrad
    • 2-1
    • Okzhetpes K
    • 1-0
    19.01 18:15 AEK Athens
    • 3-0
    • AE Larissa FC
    • 1-0
    19.01 18:15 Atromitos Athens
    • 0-0
    • Volos Nps
    • 0-0
    19.01 18:30 SD Ejea
    • 1-0
    • Llagostera
    • 0-0
    19.01 18:45 ADO Den Haag
    • 2-0
    • Waalwijk
    • 1-0
    19.01 19:00 Beşiktaş
    • 1-2
    • Sivasspor
    • 1-2
    19.01 19:00 Bursaspor
    • 2-1
    • Karagümrük
    • 1-0
    19.01 19:00 Pontevedra
    • 0-0
    • Racing Ferrol
    • 0-0
    19.01 19:00 Reyes, De Los
    • 1-0
    • Gijon Amt
    • 0-0
    19.01 19:00 Marino Luanco
    • 1-0
    • Real Madrid Am
    • 1-0
    19.01 19:00 Salamanca CF Uds
    • 0-3
    • SD Amorebieta
    • 0-3
    19.01 19:00 CD Calahorra
    • 2-3
    • Athletic Bilba
    • 2-2
    19.01 19:00 Club Haro Deportivo
    • 1-2
    • Logrones
    • 1-0
    19.01 19:00 Barakaldo CF
    • 0-1
    • CD Guijuelo
    • 0-0
    19.01 19:00 CE Sabadell FC
    • 1-0
    • Atletico Levan
    • 0-0
    19.01 19:00 CF La Nucia
    • 0-0
    • Lleida
    • 0-0
    19.01 19:00 Merida
    • 0-0
    • Atletico Sanlu
    • 0-0
    19.01 19:00 CD San Fernando
    • 2-3
    • Club Recreativ
    • 1-1
    19.01 19:00 Algeciras
    • 0-1
    • Murcia
    • 0-1
    19.01 19:00 FC PAOK Selanik
    • 3-1
    • Asteras Tripol
    • 1-0
    19.01 19:00 Badalona
    • 0-0
    • FC Andorra
    • 0-0
    19.01 19:00 Cordoba
    • 1-1
    • Villarrubia CF
    • 0-1
    19.01 19:00 Club of Khouribga
    • 1-0
    • Renaissance Ez
    • 0-0
    19.01 19:15 Consolat Marseille
    • 0-2
    • Rennes
    • 0-2
    19.01 19:15 Dijon
    • 5-0
    • Nimes
    • 1-0
    19.01 19:15 Montpellier
    • 5-0
    • Caen
    • 3-0
    19.01 19:15 Rouen
    • 1-4
    • Angers
    • 1-3
    19.01 19:30 Liverpool
    • 2-0
    • Manchester Uni
    • 1-0
    19.01 19:30 Leonesa
    • 0-0
    • Real Union B
    • 0-0
    19.01 19:30 Lecco
    • 3-2
    • Novara Calcio
    • 1-1
    19.01 19:30 Carrarese Calcio 1908
    • 3-1
    • Robur Siena
    • 2-0
    19.01 19:30 Ravenna
    • 1-1
    • Fano
    • 0-1
    19.01 19:30 LR Vicenza Virtus
    • 1-0
    • Carpi FC
    • 0-0
    19.01 19:30 SS Teramo Calcio
    • 1-0
    • US Avellino 19
    • 0-0
    19.01 19:30 US Catanzaro 1929
    • 1-2
    • Mopoli
    • 1-0
    19.01 20:00 Paderborn
    • 1-4
    • B. Leverkusen
    • 0-3
    19.01 20:00 Valencia B
    • 1-2
    • Castellon
    • 0-1
    19.01 20:00 Cartagena
    • 1-1
    • Don Benito
    • 1-0
    19.01 20:00 RSC Anderlecht
    • 1-2
    • Club Brugge
    • 1-1
    19.01 20:00 Genoa
    • 1-3
    • Roma
    • 1-2
    19.01 20:15 Oviedo
    • 1-1
    • Huesca
    • 0-0
    19.01 20:15 Santander
    • 1-1
    • Las Palmas
    • 0-0
    19.01 20:15 Vilafranquense
    • 1-1
    • Penafiel
    • 0-1
    19.01 20:30 Athletic Bilbao
    • 1-1
    • Celta Vigo
    • 0-0
    19.01 20:30 Olimpiakos Pire
    • 4-2
    • Aris Thessalon
    • 3-1
    19.01 20:30 Famalicao
    • 1-1
    • Maritimo Madei
    • 0-1
    19.01 20:30 Al Mokawloon Al Arab
    • 0-2
    • El Ahly
    • 0-1
    19.01 21:00 Toluca
    • 2-3
    • Necaxa
    • 2-1
    19.01 21:00 RSB Berkane
    • 2-2
    • Raja Casablanc
    • 0-1
    19.01 21:30 Sevilla Atletico
    • 1-1
    • Badajoz
    • 0-0
    19.01 22:00 Zulte
    • 0-3
    • KRC Genk
    • 0-1
    19.01 22:30 Extremadura
    • 1-2
    • Almeira
    • 1-1
    19.01 22:30 Teneriffa
    • 1-0
    • Girona
    • 1-0
    19.01 22:45 Juventus
    • 2-1
    • Parma
    • 1-0
    19.01 22:55 Lorient
    • 0-1
    • Paris Saint Ge
    • 0-0
    19.01 23:00 Barcelona
    • 1-0
    • Granada
    • 0-0
    19.01 23:00 Rio Ave FC
    • 2-0
    • Boavista FC
    • 2-0
    19.01 23:00 Benevento
    • 1-1
    • Pisa
    • 1-1

    Dünkü Maç Sonuçları

    Futbolda Bugün ve dünkü maç sonuçları canlı skorlar ve final sonuçları, yaklaşan maçlar ve maç istatistikleri yanı sıra Futbol canlı skorları ve final sonuçları, takip edebileceğiniz sayfamızdır. Dünyanın en büyük liglerinden İngiliz Premier Ligi, Alman Bundesliga, İspanyol La Liga, İtalyan Serie A, Fransız Ligue 1, Hollanda Eredivisie, spor toto süper lig, diğer küçük liglere, dünyadaki tüm liglere aittir maç sonuçlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

    Canlı Maç Sonuçları

    An itibari ile oynanmaya devam eden futbol ve basketbol müsabakalarını sitemizden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Yanı sıra UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Süper Kupası, Copa Libertadores, FIFA Dünya Kupası, dünya ve kıta şampiyonaları, EURO Şampiyonası, Copa America, Afrika Uluslar Kupası için tüm uluslararası futbol karşılaşmalarının maç sonuçlarını iddaalobisi.com da bulabilirsiniz.