0 MAÇ 0,00

ORAN

İDDAA PROGRAMLARI İDDAA VERİLERİ KUPONLAR & TAHMİNLER
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
  • Mobil Menüyü Oluşturun!
    • Favorilerim
    • Canlı
    Tarih Seçin
    • Bugün

    • Yarın

    • 16-11-2019

    • 17-11-2019

    • 18-11-2019

    • 19-11-2019

    • 20-11-2019

    • 21-11-2019

    • 22-11-2019

    • 23-11-2019

    • 24-11-2019

    • 25-11-2019

    • 26-11-2019

    • 27-11-2019

    • 28-11-2019

    • 29-11-2019

    LİGE GÖRE SAAT
    Favorilerim
    Serie B
    • 3
    • Serie B
    • 01:15
    • Vila Nova1
    • Guarani1
    • 3
    • Serie B
    • 03:30
    • Botafogo SP0
    • Sport2
    Serie A
    • 3
    • Serie A
    • 03:30
    • Flamengo4
    • Vasco4
    Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 13:30
    • Myanmar4
    • Tacikistan3
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:00
    • Turkmenistan3
    • Kuzey Kore1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:00
    • Maldives1
    • Filipinler2
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 14:18
    • Kırgızistan0
    • Japonya2
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:00
    • Özbekistan2
    • Suudi Arab.3
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:00
    • Hong Kong0
    • Bahrain0
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 15:45
    • Malezya2
    • Tayland1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 16:00
    • Lübnan0
    • Güney Kore0
    16:00
    • Vietnam
    • BAE
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 16:00
    • Vietnam1
    • BAE0
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Afghanistan1
    • Hindistan1
    17:00
    • Suriye
    • Çin
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Suriye2
    • Çin1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 18:00
    • Oman4
    • Bangladeş1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 18:00
    • Yemen1
    • Filistin0
    17:00
    • Iraq
    • İran
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 17:00
    • Iraq2
    • İran1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 19:00
    • Jordan0
    • Avustralya1
    • 3
    • Dünya Kupası Asya Elemeleri
    • 19:00
    • Kuveyt9
    • Chinese Taipeh0
    Avrupa U21 Şampiyonası
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 15:00
    • Ermenistan U210
    • İrlanda U211
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 17:00
    • Azerbaycan U211
    • Lihtenştayn U20
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 19:30
    • Litvanya U211
    • HırvatistanU213
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 20:00
    • Çekya U216
    • San Marino U210
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:05
    • İsrail U210
    • Karadağ U210
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:00
    • Cebelitarık U20
    • Hollanda U212
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:00
    • Romanya U212
    • Finlandiya U211
    • 3
    • Avrupa U21 Şampiyonası
    • 21:45
    • İspanya U21
    • Makedonya U21
    Kupa
    • 3
    • Kupa
    • 19:00
    • Pohronie0
    • Zlaté Moravce1
    Euro Elemeler
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 20:00
    • Türkiye0
    • İzlanda0
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • İngiltere
    • Karadağ
    22:45
    • Çekya
    • Kosova
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Çekya
    • Kosova
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Sırbistan
    • Lüksemburg
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Portekiz
    • Litvanya
    22:45
    • Fransa
    • Moldova
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Fransa
    • Moldova
    • 3
    • Euro Elemeler
    • 22:45
    • Arnavutluk
    • Andorra
    Arjantin Kupası
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 23:00
    • Córdoba SdE
    • Lanús
    • 3
    • Arjantin Kupası
    • 03:10
    • River Plate
    • Est Caseros
    CONCACAF Uluslar Ligi
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:30
    • Curaçao
    • Kosta Rika
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 04:00
    • Martinique
    • Honduras
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 22:00
    • St. Kitts
    • Grenada
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 23:00
    • Turks & Caicos
    • Sint Maarten
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 02:00
    • Belize
    • French Guyana
    • 3
    • CONCACAF Uluslar Ligi
    • 03:00
    • Bahamas
    • British VI
    NBA
    • 3
    • NBA
    • 03:00
    • Hornets117
    • Grizzlies119
    • 3
    • NBA
    • 03:00
    • Magic112
    • 76ers97
    • 3
    • NBA
    • 03:30
    • Celtics140
    • Wizards133
    • 3
    • NBA
    • 03:30
    • Rockets102
    • Clippers93
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Timberwolves129
    • Spurs114
    • 3
    • NBA
    • 06:00
    • Lakers120
    • Warriors94
    • 3
    • NBA
    • 06:00
    • Trail Blazers106
    • Raptors114
    02:00
    • Cavaliers
    • Heat
    • 3
    • NBA
    • 02:00
    • Cavaliers
    • Heat
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Knicks
    • Mavericks
    04:00
    • Bucks
    • Bulls
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Bucks
    • Bulls
    • 3
    • NBA
    • 04:00
    • Pelicans
    • Clippers
    05:00
    • Suns
    • Hawks
    • 3
    • NBA
    • 05:00
    • Suns
    • Hawks
    CBA
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • Sichuan100
    • Guangdong123
    • 3
    • CBA
    • 14:35
    • BF Dragons107
    • ZJ Gold Bulls104
    Eurobasket Elemeler (K)
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 19:00
    • Sırbistan59
    • Türkiye56
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 19:30
    • Litvanya108
    • Arnavutluk43
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 20:00
    • İsrail40
    • İsveç77
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 20:15
    • Polonya49
    • Büyük Britanya63
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 20:45
    • Letonya27
    • Hırvatistan44
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 21:00
    • Almanya53
    • Makedonya20
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 21:30
    • Hollanda4
    • Macaristan9
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 22:00
    • İsviçre
    • Estonya
    22:30
    • İtalya
    • Çekya
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 22:30
    • İtalya
    • Çekya
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 22:30
    • Belçika
    • Ukrayna
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 23:00
    • İzlanda
    • Bulgaristan
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 00:00
    • Portekiz
    • Finlandiya
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 18:00
    • Rusya69
    • Bosna Hersek70
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 19:00
    • Romanya70
    • Danimarka55
    • 3
    • Eurobasket Elemeler (K)
    • 22:10
    • Slovenya
    • Yunanistan
    Süper Lig
    • 3
    • Süper Lig
    • 20:00
    • Maccabi Haifa82
    • Hapoel Elyon77
    Euroleague
    • 3
    • Euroleague
    • 20:00
    • BC Khimky87
    • Olimpia Milano79
    • 3
    • Euroleague
    • 20:30
    • Anadolu Efes69
    • Zenit47
    • 3
    • Euroleague
    • 22:00
    • Panathinaikos
    • ALBA Berlin
    • 3
    • Euroleague
    • 23:00
    • Real Madrid
    • Barcelona
    • 3
    • Euroleague
    • 23:00
    • Baskonia
    • M.Tel Aviv
    SudAmericana Ligi
    • 3
    • SudAmericana Ligi
    • 01:10
    • Piratas
    • Pinheiros/SKY
    • 3
    • SudAmericana Ligi
    • 03:30
    • Corinthians
    • Ferro
    • 3
    • SudAmericana Ligi
    • 00:40
    • Pinheiros/SKY56
    • Ferro69
    • 3
    • SudAmericana Ligi
    • 03:00
    • Piratas56
    • Corinthians110
    Alpe Adria Kupası
    • 3
    • Alpe Adria Kupası
    • 21:00
    • H. Vienna56
    • KK Sencur45
    Adriatic Ligi 2
    • 3
    • Adriatic Ligi 2
    • 21:00
    • Split43
    • Borac Cacak34
    W-Ligi
    • 3
    • W-Ligi
    • 11:30
    • Wanderers2
    • Adelaide1
    U20 Elit Lig
    • 3
    • U20 Elit Lig
    • 18:00
    • Polonya U205
    • İsviçre U201
    • 3
    • U20 Elit Lig
    • 18:00
    • Portekiz U200
    • İngiltere U204
    A Ligi
    • 3
    • A Ligi
    • 03:00
    • Dep. Tolima1
    • Atl. Nacional0
    • 3
    • A Ligi
    • 04:30
    • Cali1
    • Santa Fe0
    03:00
    • Cúcuta
    • Junior
    • 3
    • A Ligi
    • 03:00
    • Cúcuta
    • Junior
    • 3
    • A Ligi
    • 04:30
    • América
    • Petrolera
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Bulgaristan0
    • Paraguay1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:30
    • Katar2
    • Singapore0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:00
    • Ukrayna0
    • Estonya0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:45
    • İrlanda Cum.
    • New Zealand
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 03:00
    • Ekvador
    • Trinidad
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 15:30
    • Cambodia
    • Moğolistan
    U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mısır U231
    • Kamerun U231
    • 3
    • U23 Afrika Uluslar Kupası
    • 21:00
    • Mali U230
    • Gana U230
    Lig 1
    • 3
    • Lig 1
    • 11:30
    • Persebaya3
    • PSM2
    Copa Santa Fe
    • 3
    • Copa Santa Fe
    • 02:45
    • Las Parejas2
    • Centr Córdoba0
    Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Cezayir
    • Zambiya
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Mozambique2
    • Rwanda0
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Mısır1
    • Kenya1
    19:00
    • Togo
    • Komorlar
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 19:00
    • Togo
    • Komorlar
    22:00
    • D. Kongo
    • Gabon
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • D. Kongo
    • Gabon
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Gana
    • Güney Afrika
    22:00
    • Mali
    • Gine
    • 3
    • Afrika Uluslar Kupası Elemeleri
    • 22:00
    • Mali
    • Gine
    Copa Verde
    • 3
    • Copa Verde
    • 03:00
    • Cuiabá
    • Paysandu
    Premier Lig
    • 3
    • Premier Lig
    • 21:00
    • Suchitepéquez2
    • Quiché0
    • 3
    • Premier Lig
    • 00:00
    • Sansare0
    • Achuapa2
    U21 Milli Takım Hazırlık
    • 3
    • U21 Milli Takım Hazırlık
    • 20:30
    • Portekiz U210
    • Slovenya U210
    U17 Dünya Kupası
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 22:30
    • Meksika U17
    • Hollanda U17
    • 3
    • U17 Dünya Kupası
    • 02:00
    • Fransa U17
    • Brezilya U17
    Torneo Federal
    • 3
    • Torneo Federal
    • 03:00
    • CR Los Indios de Moreno69
    • River Plate92
    NKL
    • 3
    • NKL
    • 19:00
    • Perlas MRU83
    • Klaipeda85
    • 3
    • NKL
    • 19:00
    • BC Ezerünas93
    • Gargzdu73
    • 3
    • NKL
    • 19:30
    • Palangos81
    • Joniskis92
    Meeste I Liiga
    • 3
    • Meeste I Liiga
    • 20:00
    • Audentes83
    • KK Hito/BC Karjamaa81
    • 3
    • Meeste I Liiga
    • 20:30
    • Tartu II43
    • TSKK / Nord73
    • 3
    • Meeste I Liiga
    • 21:15
    • Maaülikooli35
    • BC Kadrina Karud27
    Ulusal Basketbol Ligi
    02:00
    • Obras
    • Platense
    • 3
    • Ulusal Basketbol Ligi
    • 02:00
    • Obras
    • Platense
    • 3
    • Ulusal Basketbol Ligi
    • 03:00
    • Almagro
    • Regatas
    • 3
    • Ulusal Basketbol Ligi
    • 03:00
    • Arjantin
    • Hispano
    Ascenso MX
    • 3
    • Ascenso MX
    • 04:00
    • Celaya1
    • Tampico0
    • 3
    • Ascenso MX
    • 06:00
    • Mineros2
    • Atlante1
    • 3
    • Ascenso MX
    • 04:00
    • Zacatepec
    • Leones
    U19 Milli Takım Hazırlık
    • 3
    • U19 Milli Takım Hazırlık
    • 21:00
    • Hollanda U192
    • Çekya U191
    Liga Uruguaya
    02:15
    • Bigua
    • Olimpia
    • 3
    • Liga Uruguaya
    • 02:15
    • Bigua
    • Olimpia
    • 3
    • Liga Uruguaya
    • 03:15
    • Trouville
    • Goes Montevideo
    UEFA U19 Şampiyonası
    • 3
    • UEFA U19 Şampiyonası
    • 15:00
    • İsviçre U192
    • İrlanda U191
    • 3
    • UEFA U19 Şampiyonası
    • 15:00
    • Avusturya U1914
    • Cebelitarık U10
    Kadınlar Hazırlık Maçları
    • 3
    • Kadınlar Hazırlık Maçları
    • 07:00
    • Güney Kore81
    • Çin80
    • 3
    • Kadınlar Hazırlık Maçları
    • 09:30
    • Yeni Zelanda111
    • Filipinler54
    • 3
    • Kadınlar Hazırlık Maçları
    • 12:00
    • Avustralya84
    • Çin Taipei51
    • 3
    • Kadınlar Hazırlık Maçları
    • 15:00
    • Japonya120
    • Hindistan29
    NBL
    • 3
    • NBL
    • 19:30
    • Bultex 9984
    • Cherno More81
    Venezuela Kupası
    • 3
    • Venezuela Kupası
    • 02:00
    • Zamora
    • Puerto Cabello
    A1 Lig
    • 3
    • A1 Lig
    • 20:00
    • KK Cibona
    • Puntamika
    Hazırlık Maçları
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • FC Emmen
    • Osnabrück
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Duisburg2
    • De Graafschap1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • F. Sittard
    • Helmond
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Dresden0
    • Chemnitz2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Zürich3
    • Vaduz3
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 16:00
    • Unterhaching
    • Regensburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Bayern II
    • Augsburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Karlsruhe
    • Aarau
    17:00
    • Viking
    • Start
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Viking1
    • Start1
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:00
    • Bochum2
    • Viktoria Köln2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 17:30
    • Omonia
    • Nea Salamis
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Freiburg
    • St. Gallen
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Vorwärts
    • St. Pölten
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Mattersburg4
    • Juniors OÖ2
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:00
    • Heidenheim
    • Würzburg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 19:30
    • Fortuna II
    • Münster
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 20:30
    • Kalsdorf
    • Kapfenberg
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 21:00
    • Liefering2
    • Vöcklamarkt0
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:00
    • Racing Ferrol
    • Sevilla
    • 3
    • Hazırlık Maçları
    • 22:00
    • Valladolid
    • Gaz Metan